Firma Profili

Firma Profili

Hurdacılık ve metal sektöründe 25 yıldır faaliyet gösteren firmamız; toplamda 2.000 m²’lik alan üzerine kurulu 5 ayrı bölümde, 30 kişilik kadromuzla İzmir ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Genellikle her türlü hurda demir, bakır, alüminyum, çinko, pet plastik gibi malzemelerin alım ve satımını yapmaktayız. Yeni aldığımız makinalar ile hurda kabloları işleyip, içindeki bakırı kırmak suretiyle granül hale getirmekteyiz. Ayrıca; fabrikalar, alışveriş merkezleri ve otellerin komple hurda söküm işlemlerini deneyimle kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Talepleriniz doğrultusunda yapılan keşifler neticesinde değerlendirme yapılmaktadır. Değerlendirmenin ardından, yapılacak işlemlerin onayından sonra firmamız sizlere çözüm önerileri sunmaktadır. Ayrıca hurda sektöründeki tecrübeli personeliyle, kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.

Hurda alış ve satışlarında ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar yapılmaktadır.

Kalite Belgelerimiz

iso 9001 belgesi

iso 9001 belgesi

iso 15713 belgesi

iso 15713 belgesi

iso 45001 belgesi

iso 45001 belgesi

iso 14001 belgesi

iso 14001 belgesi