Hurda Su Motorları Alan

Hurda Su Motorları

Su motorları; suyu daha düşük basınçtan daha yüksek basınca doğru hareket ettirmek için özel olarak tasarlanmış pompalardır. Su motorları genel işleyiş itibariyle elektrik enerjisini mekanik enerjiye dönüştüren mekanizmalardır. Su motorlarının kullanım amacına ve kullanım yerine bağlı olarak değişen birçok çeşidi vardır. Pistonlu su motorları, diyaframlı su motorları, rotatif su motorları gibi birçok çeşidi olan mekanizmalardır. Su motorları fosseptik atıklar, kirli sular ve içinde başka madde bulunan sıvıların kullanımı için idealdir. Su motorları temiz su elde etmek için tarım alanlarında, klima üretim fabrikalarında, Petro – kimya sanayisinde, kağıt sanayisinde, gıda ve içecek sanayisinde kullanılmaktadır.

İzmir Hurda Su Motoru Alan

Zamanla devamlı kullanıma bağlı olarak su motorları fonksiyon kaybına uğrar ve işlevini yerine getiremez hale gelmektedir. Bu durumda hurda su motorları geri dönüşüm sistemine kazandırılması doğadaki katı atık miktarının azalmasını sağlayacağı için çok önemli bir hal almaktadır. Hurda su motorları iç yapısında kullanılan malzemelerin parçalanması ve ayrıştırılması itibariyle geri dönüşümü mümkün olan ürünler arasında yer almaktadır. Bizler 25 yıllık tecrübemiz ile izmir karabağlar hurdacı sektöründe lider firma olarak tanınmaktayız. Sizler de hurda olan su motorlarınızı piyasa değerinde güvenle satmak ve geri dönüşümünü sağlamak istiyorsanız HurdacıMuhsinile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Bizlere 0232 265 42 54numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.