Soyma Bakır

Soyma Bakır Hurdası Alan

Bakır tarihsel anlamda önemlidir. Çünkü insanlar tarafından ilk işlenen bir metaldir. Geleneksel olarak kullanılan altın ve gümüş ile birlikte para yapımında kullandığı için değerli bir metal olduğu bilinmektedir. Bakır, ayrıca inşaat sektöründe çatı ve sıhhi tesisat işlerinde, endüstriyel makineler olan ısı değiştiricilerde, tüfek ve tabanca imalatında, hem ısıyı hem de elektriği çok iyi ilettiği için bakır kablolama sistemi ile motorların elektrik ekipmanlarında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Soyma bakır ise kablosundan arındırılmış yani soyulmuş parlak görünümde olan bakır olarak nitelendirilmektedir. İzmir Buca da soyma bakır hurdası alan firma olarak Hurdacı Muhsin güncel fiyat ve en iyi teklif ile soyma bakır alım satım hizmeti vermektedir. İzmir Hurdacı denince akla gelen ilk firmadır.

izmir buca soyma bakır hurdası alanHurdacılık sektöründe bakır çok önemli bir yere sahiptir. Özellikle kablolu bakır ve soyma bakır hurda olarak ayrı şekillerde değerlendirilmektedirler. Bu nedenle soyma bakır ile kablolu bakır hurda fiyatları birbirinden farklı olabilmektedir. Soyma bakırın hem ısı hem de elektrik iletkenliğinin yüksek olması sebebiyle hurda sektöründe çok rağbet gören bir metaldir. Tekrar geri dönüşümü sağlanan soyma bakır birçok ürünün hammaddesi olabildiği için kullanım alanı oldukça geniştir. Örneğin geri dönüşüme gönderilen soyma hurda bakır takı, tencere, cezve ve tava yapımında da kullanılmaktadır. Hurda bakır; fabrikalarda, üretim tesislerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında, çeşitli işletmelerde yaygın bir şekildekullanılmaktadır.

Hurda soyma bakırlar ülke ekonomisine önemli katkılar sunduğu ve önemli oranda enerji tasarrufu sağladığı için geri dönüşüme gönderilmesi çok önemlidir. İzmir Buca’da hurdacılık sektöründe öncü olan firmamız 25 yıldır güvenle soyma bakır hurdası geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız İzmir ve tüm ilçelerinde geniş servis ağı ile hurda soyma bakır ürünlerinizi sizlerden piyasa değerinde satın almaktadır. Hurdacı Muhsin olarak uzman personeli, son teknoloji ekipmanları ile İzmir Buca’da hurdacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Siz de Hurda soyma bakır ürünlerinizi geri dönüşüme kazandırmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.

soyma bakır hurdası

soyma bakır hurdası