Sarı Hurda

Sarı Hurda İzmir

Hurda; kullanım süresini doldurmuş her türlü malzemeden geriye kalan bir çeşit posadır. Hurda malzemeler içerisinde metal, plastik, krom, bakır, kablo gibi birçok madde sayılabilir. Ayrıca sarı hurda olarak bilinen ve geri dönüşümü sağlanan hurda çeşitleri de bulunmaktadır. Sarı hurda yüksek değeri olan, dayanıklı ve aşınma oranı düşük metal türevi bir maddedir. Hurda sarı sert ve kolay işlenebilen bir malzemedir. Daha çok cıvata, pim ve vida yapımı kullanım alanında oldukça yaygın olan hurda sarı çok geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. Ayrıca hurda sarı su saati sarıları, musluk tesisat sarıları, sarı vana, sarı radyatör gibi alanlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Geri dönüşümü sağlanan sarı hurda malzemeler yeniden kullanıma sunulmaktadır. Hurda sarı malzemelerin tekrar geri dönüşümünün sağlanması ile el sanatları alanında, süs eşyası üretiminde, pervanedeki hareketli parçaları bağlamak için gemi sanayisinde, anahtar ve kilit üretiminde çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır.

bucada sarı hurda alan

bucada sarı hurda alan

Bucada Sarı Hurda Alan

Sarı hurda malzemelerinizi atmak yerine geri dönüşüme kazandırarak hem sağlıklı çevre için katkı sağlayabilir hem de bütçenize kazanç getirebilirsiniz. Bizler Hurdacı Muhsin olarak işimizi titizlikle yapmaya özen göstermekteyiz. 25 yılı aşkın tecrübemiz ile İzmir Buca hurdacı sektöründe hız kesmeden ilerlemekteyiz. İşinde uzman kadrosu, reel fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışıyla hurda sarı geri dönüşümü hizmeti vermekteyiz. Siz de ekonomiye katkı sağlamak ve çevre sağlığını korumak istiyorsanız hurda sarı geri dönüşümü hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.