Hurda Buzdolabı Motoru

Hurda Buzdolabı Motoru Alan

Her evde bulunan ve en önemli beyaz eşyalardan biri olan buzdolabının en iyi şekilde çalışmasını sağlayan önemli parçası da buzdolabı motoru dur. Buzdolabı motoru diğer bir adıyla ekovat motoru olarak bilinmektedir. Ekovat yani diğer bir adıyla buzdolabı motoru buzdolabı, derin dondurucu, klima gibi eşyalarda kullanılan motorların pompa gruplarının tümüne verilen isimdir. Ekovatlar çalışma prensibi gereğince buzdolaplarının yeterince soğumasını sağlamaktadır. Bir bakıma soğutma motoru da oldukları söylenebilir. Soğutucu gaz kaçışını en aza indirmek için buzdolabı motorları dış ortamdan tamamen yalıtılmış bir şekilde tasarlanmışlardır. Başka birçok çeşidi olduğu bilinmekle birlikte evlerde kullanılan buzdolaplarında hermetik pistonlu kompresör tipinde olan buzdolabı motoru kullanılmaktadır. Kompresör silindir hacmi, buzdolabı motor hacmi kullanılan soğutkana ve buzdolabının büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir.

İzmir Karabağlar hurdacı firması olarak 25 yıldır buzdolabı motoru alımı başta olmak üzere pek çok ürünün geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Deponuz, işyeriniz veya dilediğiniz yerden kendi araçlarımız ile adresinizden teslim alarak buzdolabı motoru alımı yapmaktayız.  Hurdacı Muhsin olarak ileri teknoloji araçlar, işinde uzman ekibimiz ile buzdolabı motoru hurdalarınızı çok kısa sürede taşıyarak peşin ödeme ile nakde çeviriyoruz. Buzdolabı motoru hurda fiyatlarını güncel liste üzerinden takip ederek ve piyasa değerinde hesaplayarak almaktayız.

Çevre Bakanlığı tarafından onaylı geri dönüşüm lisanslarına sahip olan HurdacıMuhsin firmamız, 25 yıllık tecrübesi ve uzman personeli ile İzmir Buca’da hurdacı olarak hizmet vermektedir. Hurda buzdolabı motoru ürünlerinizi geri dönüşüme kazandırmak için bizimle iletişime geçin.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.