Hurda Çelik

İzmir Hurda Çelik Alımı

bucada hurda çelik alımı
bucada hurda çelik alımı

Yeryüzünde yaşayan insanlar tarafından her gün dünyaya kâğıt, PVC, plastik, çelik vb tonlarca atık bırakılmaktadır. Geri dönüşüm atıklarından olan çelik maddesinin önemli özellikleri bulunmaktadır. Korozyona dayanıklı yapıya sahip ve kolay işlenebilen bir madde olan çelik; eski Roma dönemlerinden beri kullanılmaktadır. Günümüzde ise çelik; kurşun, araba aküleri, kaldırma ağırlıkları, mühimmat, boya-pigment, dalış için ağırlık kemeri, kurşun kristal cam, kablo kılıfı, mimari, çatı kaplaması ve vitray pencerelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Çelik maddesinin % 100 geri dönüşümü sağlanabilmekte ve bu işlem defalarca yapılmasına rağmen çeliğin kendine has özelliklerini kaybetmeyen bir yapıya sahip olduğu görülmektedir.  Bu durum çelik hurda geri dönüşümünün önemli özellikleri olduğunun göstergesidir. Bucada hurdacı hizmeti veren firmamız Hurda Çelik İzmir genelinde hurda çelik alım satım işlemi yapılmaktadır.

Çelik hurdayı diğer geri dönüşüm atıklarından ayırmak son teknolojik ekipmanlar sayesinde oldukça kolaydır. Dev mıknatıslı araçlar sayesinde çelik hurdaların ayrıştırma işlemleri günümüzde daha da kolay hale gelmiştir. Çelik hurda sadece bir atık değil, geri dönüşüm açısından düşünüldüğünde yüksek önemde bir hammaddedir. Çelik hurdaların geri dönüşümü ile tekrar kullanılması tabii kaynakların daha az kullanılmasını sağladığı gibi daha az enerji maliyeti ile üretim faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamaktadır. Çelik hurdaların üretime tekrar kazandırılması demir çelik endüstrisi ve ülke ekonomisi açısından oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

hurda çelik alımı
hurda çelik alımı

Birçok ürünün geri dönüşümünü sağlamak amacıyla 25 yıl önce İzmir Buca’da kurulan firmamız Hurdacı Muhsin hurdacılık sektöründe kaliteli işlere imza atmaya devam etmektedir. Geri dönüşümün ülke ekonomisine olan katkılarını ve önemini biliyoruz. Sağlıklı çevre bilinci ve anlayışında olan firmamız, demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda da olduğu gibi çelik hurda alımı da yapmaktadır. İzmir ilinde ve tüm ilçelerindeki firmaların atık taşıma işlemleri, atık imha işleri, hurda ambalajları ve atıklarının ayırma & toplama işlemleri işletmemiz tarafından yapılmakta olan hizmetler arasında yer almaktadır.

Siz de çevresel sorunların zaman geçtikçe iyice arttığı bu çağda, özellikle geniş çapta kullanılan bir malzeme olan çelik hurdalarınızı Hurdacı Muhsin’e ulaştırabilir böylece bütçenize de katkılar sağlamış olabilirsiniz. Değerli çelik hurda alımı piyasa değerinde alan firmamıza dilediğiniz zaman telefon ile ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.