Hurda Teneke Kutu

Hurda Teneke Kutu Alımı

İzmir Buca hurda sektöründe tanınmış olan firmamız Hurdacı Muhsin, hizmet kalitesinden ödün vermeyen güvenilir iş ahlakı ile geri dönüşümün birçok alanında son teknolojik ekipmanlar ile faaliyet göstermektedir. Hizmetlerimiz arasında yer alan Hurda teneke kutu alımı ile geri dönüşüm sektörüne önemli katkılar sunarak izmir hurdacılar çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Teneke kutu denilince akla kola kutuları, meyve suyu kutuları, bira kutuları gibi alüminyumdan yapılmış olan her türlü içecek kutusu gelmektedir. Bu içecekler tüketildiği zaman, hurda teneke kutu da hurda alüminyum teneke kutu olarak adlandırılan atık kutular ortaya çıkmaktadır. Son yıllarda Dünya’da demir dışında en fazla kullanılan metal olan meşrubat kutularının geri dönüşüme kazandırılmaları çevre sağlığı açısından çok önemli bir hale gelmiştir. Teneke kutular öncelikli olarak temizlenme işlemine daha sonra ise yerden tasarruf sağlamak amacıyla presleme işlemine tabi tutulurlar. Daha sonra alüminyum eritme tesislerine gönderilmek üzere araçlara yüklenirler. Toplanan hurda teneke kutuları külçe alüminyum haline getirilerek işlenmektedirler. İşlenen hurda teneke kutuları, sonrasında araba yedek parçaları, korniş, beyaz eşya parçası, dekoratif amaçlı süs eşyası yapımında kullanılmaktadır. İşçilik ve yatırım maliyeti oldukça düşük olan hurda teneke kutuların geri dönüşümü ile ülke ekonomisine yüksek kazançlar sağlanmaktadır.

Ülke ekonomisine ve çevre sağlığına olumlu katkıları olan hurda teneke kutu alımı hizmeti İzmir Buca hurda sektöründe öncü olan firmamız Hurdacı Muhsin tarafından yapılmaktadır. Teneke kutularınızı piyasa değerinde alarak ödemesini peşin olarak anında yapmaktayız. Alüminyum hurda teneke kutu alımı için bir telefon kadar uzağınızdayız. Siz de İzmir ve ilçelerindeki alüminyum teneke kutularınızı geri dönüşüme kazandırmak istiyorsanız, işini titizlikle yapan firmamız Hurdacı Muhsin’i aramanızı tavsiye ederiz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.