Tesisat Hurdası

Hurda Tesisat Alan Hurdacı Buca

Tesisat ekipmanları bir binanın en önemli yapı malzemelerini oluşturmaktadırlar. Tesisat ekipmanlarının ise duş, fıskiye, çeşme, batarya, musluk ve klozet ekipmanları olduğu bilinmektedir. Bir inşaatın olmazsa olmazı olarak tesisat ekipmanları çok önemli görevler üstlenmektedir. Evlerin vazgeçilmezi olan ve çok sık kullanım alanına sahip tesisat ekipmanları ilk satın alınma sürecinde seçilirken yüksek kalitedeki ürünlerin seçilmesine dikkat edilmesi gerektiği tavsiye edilmektedir. Tesisat ekipmanları için demir tesisat malzemeleri, kaplin tesisat malzemeleri, vana çeşitleri, flex bağlantı hortumları, galzaniz fiting, flatör, rakor ve redüksiyon gibi malzemeler kullanılmaktadır. diğer adıyla sıhhi tesisat olarak adlandırılan tesisatların kullanıldığı çeşitli sistemler de vardır. Evlerde kullanılan sıcak ve soğuk su ihtiyaçları için kullanılan sistemler, drenaj ve lağım sistemleri, pis su tesisatları, yağmur ve yar altı suları drenajları, akaryakıt tesisatları tesisat ekipmanlarının kullanıldığı başlıca sistemlerdir. Bucada Hurdacı Muhsin, hurda tesisat alan hurdacılardan biridir.

Tesisat ekipmanlarında kullanılan birçok malzeme bir süre sonra çeşitli nedenlerden kaynaklanarak kullanılamaz hale gelerek ve tesisat hurdası olarak adlandırılmaktadırlar. Arızalanan veya işlevi kalmayan tesisat hurdası ürünlerin yerinde söküm işleri yapılarak geri dönüşüm sistemine gönderilmesi sağlanmalıdır. Böylece geri dönüşüm sistemine gönderilen tesisat hurdası ürünleri tekrar kullanıma kazandırılarak Dünya üzerindeki katı atık miktarı azaltılmış ve çevre kirliliği de önlenmiş olur.

İzmir’de hurdacılık alanında birçok malzemenin geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayan öncü kuruluş Hurdacı Muhsin olarak bizler tesisat hurdası ürünlerinizi de piyasa değerinde satın almaktayız. Tesisat hurdası ürünlerinizi yerinde söküm işlerini yaparak kendi araçlarımız ile naklini sağlamaktayız. İzmir Buca’da hurda alımı ve geri dönüşüm hizmeti veren firmamızı dilediğiniz an arayabilir, tesisat hurdası geri dönüşümü konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.