Hurda Alüminyum Tel

Hurda Alüminyum Tel Alan

Alüminyum malzemesinin hafifliği, esnekliği, korozyona karşı dirençli olması alüminyumun çok işlevli bir malzeme haline gelmesinin nedenleri arasında yer almaktadır. Alüminyum alaşımlı olan alüminyum tel de sanayi alanında oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Alüminyum tel üretimi için öncelikle alüminyum külçeler eritilip dökülmektedirler. Ekstrüzyon Pres makinesinde işlem gördükten sonra filmaşin tel olarak makaraya sarılmaktadır. Daha sonrasında istenilen kalınlık ve uzunlukta kesilmektedir. Alüminyum tel kullanım alanları olarak Eloksal tesislerin, perçim imalatı, alüminyum iletken tellerin üretilmesi ve zincir takı üretimi gibi alanlar sayılmaktadır. Ayrıca alüminyum teller hotum ve kablo sektöründe, özellikle yüksek dayanıklılık göstererek örgü makinelerinde çok büyük kolaylık sağladığı için kabloların örgü bölümünde alüminyum tel kullanıldığı bilinmektedir. Hurdacı Muhsin olarak biz de hurda alüminyum tel alan Buca İzmir hurdacı firmasıyız.

hurda alüminyum tel alan izmir

Sizin de deponuzda stokladığınız veya üretim fazlası haline gelmiş alüminyum tel hurdalarınız varsa Hurdacı Muhsin ile irtibat kurabilirsiniz. Bizler de İzmir Buca hurda sektöründe 25 yıldır kaliteli işlerle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Geri dönüşümün enerji tasarrufu ve ülke ekonomisine olan katkılarının farkında olarak işimizi gururla yapmaktayız. Bu bilinç ile her türlü hurdalarınızda olduğu gibi alüminyum tel hurdalarınızı da piyasanın reel fiyatlarını baz alarak satın almaktayız. Alanında uzman kadromuz ve geri dönüşümde son teknoloji araç gereçleri bünyesinde bulunduran Hurdacı Muhsin’e bir telefon ile ulaşabilir, dilerseniz her çeşit hurdanın geri dönüşümü ile ilgili detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.