Hurda Krom

İzmir Hurda Krom Alan

Krom, parlak olması ve dayanıklılığı nedeni ile yaygın bir şekilde tercih edilen metalik bir elementtir. Aşınmaya ve ısınmaya olan dayanıklı yapısı sayesinde sanayi sektöründe özellikle tercih edilmektedir. İyi cilalanabilir olması ve paslanmaz özellikleri kromun önemini ikiye katlamaktadır. Gümüş renginde ve parlak, kolay kırılan ama oldukça sert olan krom dayanıklı yapısı ile paslanmaz bir madendir. Özellikle zırhlı araç yapımında, otomotiv sektörü, metalurji, kimya sanayisi, uzay ve uçak sanayisinde, dayanıklı ve sert metal alaşımları, merdiven korkulukları ve basamakları gibi birçok sektörde çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Kromun nikel alaşımlı çeşitleri ise genellikle çok büyük yapılarda, önemli motor parçaları ve makinelerde kullanılması tercih edilmektedir. Bu sebeple izmir karabağlar hurdacılar arasında en köklü firma olan Hurdacı Muhsin hurda krom alımı yaparken en güncel ve en iyi fiyatı vermektedir.

izmir hurda krom alan

Hurda Krom

Kullanım ömrünü tamamlamış ve atıl durumda olan kromlara ise hurda krom adı verilmektedir. Değerli bir maden olan krom hurdası geri dönüşümü başarıyla sağlanabilen bir elementtir. Hurdacı Muhsin güvencesiyle fabrikanızda, deponuzda ortaya çıkan ve kullanılamayacak durumda olan hurda kromlarınızı piyasa değerinde satın alıyoruz. Dilediğiniz adresten teslim aldığımız hurda kromlarınızın geri dönüşüm tesislerine naklini kendi araçlarımız ile sağlıyoruz. Sizler de hem doğaya, hem ülke ekonomisine hem de kendi bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız 25 yıldır İzmir Buca’da hurdacılık yapan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.