Hurda Kablo Alan

İzmir Buca Hurda Kablo Alımı

İzmir Buca’da 25 yılı aşan tecrübemizle geri dönüşüm sektöründe öncü olan firmamız, İzmir’in her noktasından geri dönüşüm malzemeleri satın almaktadır. Bunlardan biri de hurda kablo dur. İzmir geri dönüşüm ve Buca hurda sektöründe 25 yıldır güvenin adresi olan Hurdacı Muhsin hurda alım satımında değerinde alım satım yapması ve ahlaklı iş anlayışıyla tanınmaktadır.

hurda kablo

hurda kablo

İzmir’de yerinde zahmetsizce kablo hurdası satmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Deponuzda, iş yerinizde ya da herhangi bir yerde stokladığınız hurda kablolarınızı yerinde ve değerinde satın alıyoruz. İzmir Buca’da ağırlığı fark etmeksizin dilediğiniz noktaya gelen servis araçlarımızı göndererek hurda kablolarınızı satın alıyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Hurdacı Muhsin olarak Buca’da kullanım ömrünü tamamlamış kablolarınızı değerinde satın alıyoruz. Eğer hurda kablolarınız sökülecek şantiye, hastane ya da fabrika gibi alanlarda ise buca hurda kablo söküm işlemleri de yapmaktayız.

İzmir’de elinizdeki her türde hurda kabloyu satın almamız için dilerseniz bize birkaç farklı açıdan hurda kablolarınızın fotoğrafını çekip gönderebilirsiniz. Fotoğrafı gönderirken önemli olan hurda kabloların içinde farklı bir şey olmaması. Bunun yanında hurda kablonun cinsini de belirtebilirseniz size daha net bir fiyat verebiliriz. İzmir hurda kablo fiyatları kablonun cinsine ve içindeki bakır miktarına göre değişmektedir. Hurda kabloların daha önce hangi sektörde kullanıldığı konusunda da bilginiz var ise bunları bize söylemeniz fiyat belirlerken bizlere de yardımcı olacaktır.

Hurdacı Muhsin İzmir Buca ve çevresinde elinizdeki her türlü hurda kabloyu değerinde satın alarak hem sizlere hem ülke ekonomisine hem de geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.