Hurda Demir

İzmir Buca’da Hurda Demir Alımı

İzmir Buca’da çeyrek asırlık tecrübesiyle faaliyet gösteren ve geri dönüşüm sektöründe öncü olan firmamız Hurdacı Muhsin İzmir’in her noktasından her türlü geri dönüşüm malzemelerinin alım ve satım işleri ile ilgili hizmetler sunmaktadır. İzmirde hurdacı olarak, hizmet verdiğimiz geri dönüşüm faaliyetlerinden biri de demir hurda alım satım hizmetidir. Dünya üzerinde en çok miktarda bulunan ve inşaat, köprü, bisiklet zincirleri, çatal-bıçak gibi kesici alet, rulman, cerrahi aletler, mücevherat ve tüfek üretimi gibi kullanım alanı oldukça geniş bir maden olan demir aynı zamanda tüm metallerin en önemlisidir.

buca da hurda demir alan
buca da hurda demir alan

İzmir’de 25 yıldır geri dönüşüm sektöründe öncü olan Hurdacı Muhsin firmasının güvencesiyle demir hurdalarınızın satın alma işlemleri piyasa değerinde ve nakit olarak yapılmaktadır. İnşaatlarda ve sanayi firmalarında, fabrikalarda üretim fazlası veya üretim atığı olarak çıkan demir hurdaların düzenli olarak satın alma işleri yapılmaktadır. Hurdacı Muhsin olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyor ve piyasa değerinde aldığımız demir hurdalarınıza kantar başında tartma işlemlerinin hemen ardından peşin, nakit ödeme yapıyoruz. Deponuzda, fabrikanızda stokladığınız veya inşaat sonrası ortaya çıkan demir hurda alım satım sürecinde İzmir Buca’da faaliyet gösteren firmamız Hurdacı Muhsin olarak ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız. Nakil esnasında kendi araçlarımızı kullanarak yerinde demir hurda satın alma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Hurdacı Muhsin olarak İzmir ve tüm ilçelerinde inşaat hurdası, bakır, metal ve demir hurda alan firma olarak işinde profesyonel hizmet vermekteyiz. Ayrıca dilerseniz bina yıkım ve bozum işlemleri, moloz ve hafriyat taşınması, metal ayrıştırma işlemleri ile ilgili hizmetler de sunmaktayız. Demir hurda satın alma işlemi sonrasında toplanan demir hurdalar tekrar kullanılmak üzere geri dönüşüm tesislerine tarafımızdan gönderilmektedir.

Hurdacı Muhsin olarak demir hurda alımı ve demir geri dönüşümü konusunda deneyimli kadromuz ile hurdacılık sektöründe çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz. İzmir’ de yerinde ve zahmetsizce demir hurdalarınızı satmak isterseniz siz de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açıktır.