Hurda Temiz Naylon

Temiz Naylon Alan Hurdacı

Özellikle ambalaj ve paketleme sektöründe yaygın olarak kullanılan naylon geri dönüşümde de önemli bir yere sahiptir.

Kullanılmış olan hurda temiz naylon malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması ile birçok ürün elde edilmektedir. Endüstriyel fiberler, halı tabanları, bahçe mobilyası köşe taşları, alışveriş arabası sapları, golf ve teniz malzemeleri, oto yedek parçaları, çöp toplama kutuları ve çeşitli kovalar elde etmek mümkündür.

hurda temiz naylon

hurda temiz naylon

Her yıl yaklaşık olarak 4 milyar naylon torbanın çöpe atıldığı gerçeği naylon malzemenin geri dönüşüme kazandırılması gerekliliğini gözler önüne sermektedir. Doğaya atılan veya normal çöplerle aynı yere atılan plastikler ve naylon torbalar doğal hayatı tehdit etmekte ve çevre kirliliğini artırmaktadır. Yapılan araştırmalar Büyük Okyanus’ ta 15 bin metrekareyi aşan plastik çöplük oluştuğunu söylemektedir.

Yaşantımızda alışveriş gibi birçok gündelik işlerde yaygın olan naylon ürünlerin ‘azalt – tekrar kullan  – geri dönüştür’ bilinciyle kullanılması gerekmektedir. Milli ekonomiye önemli katkı sağlayan temiz naylon geri dönüşümüne son yıllarda daha da önem verilmektedir. Diğer tüm plastik çeşitlerinde olduğu gibi temiz naylon geri dönüşümü de çok sağlıklı bir şekilde yapılabilmektedir. Geri dönüşüme gönderilen naylon malzemenin atık maddelerden ve zararlı kimyasallardan arındırılmış olması, geri dönüşüm sonucunda üretilecek ürünün kalitesini büyük oranda etkilemektedir. Bu nedenle hurda naylonların temiz olması sağlıklı işleyen bir geri dönüşüm için önem arz etmektedir.

İzmir Buca’da 25 yıldır hizmet veren Hurdacı Muhsin olarak hurda temiz naylon geri dönüşüme kazandırmak için kendi araçlarımız ile dilediğiniz adresten teslim almaktayız. Sizler de hem kendi bütçenize hem de milli ekonomiye katkı sağlamak isterseniz İzmir Karabağlar hurdacı sektöründe güvenin adresi olan Hurdacı Muhsin’ i arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.