Hurda Akü Alımı

Buca’da Hurda Akü Alan Hurdacı

İzmir Buca’ da çeyrek asırlık tecrübesiyle faaliyet gösteren ve geri dönüşüm sektöründe öncü olan firmamız Hurdacı Muhsin İzmir’in her noktasından her türlü geri dönüşüm malzemelerinin alım ve satım işleri ile ilgili hizmetler sunmaktadır. Hizmet verdiğimiz geri dönüşüm faaliyetlerinden biri de hurda akü alım satım hizmetidir. Geri dönüşümün önemli bir malzemesi de aküdür. Araçların çalışmasında büyük rolü olan akünün uzun süreli kullanımdan kaynaklı olarak artık kullanılamaz hale geldiği durumuna hurda akü denmektedir. Hurda aküler belli işlemlerden geçtikten sonra geri dönüşüm tesislerine gönderilmektedirler.

buca da hurda akü alımı

buca da hurda akü alımı

Akümülatör; kısaca akü olarak bilinen ve elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depo eden araçtır. Aküler otomobil ve motorlu taşıtların da biricik elektrik kaynağıdır. Ayrıca motorların ısı dengesini sağlamak gibi başka görevleri de vardır. Zamanla kullanıma bağlı olarak aküler de işlevsiz hale gelerek ve görevini yapamazlar. Bu durumda insan ve çevre sağlığı için yapılacak olan şey hurda akülerin geri dönüşümünü sağlamak olmalıdır. Hurda akülerin içinde asit ve kurşun gibi zararlı maddelerin bulunması insan ve çevre sağlığı açısından tehlikeler barındırdığı için hurda akülerin geri dönüşümü zorunluluk arz etmektedir. Ayrıca Hurda akülerin geri dönüşümü yapılarak enerji tasarrufu, doğal kaynakları koruma ve çevre sağlığı ile ilgili önemli konularda katkılar da sağlanmış olmaktadır.

Bizler Bucada hurdacı olarak İzmir ve tüm ilçelerinde hurdacılık faaliyetlerinden biri olan hurda akü alım satım işleri yapmaktayız. İzmir ve ilçelerinde elinizde bulunan hurda aküleri ayağınıza kadar gelip değerinde ve peşin ödeme ile alıyoruz. Hurdacı Muhsin bünyesinde çalışan ve alanında profesyonel kadromuz ile hurda akülerin ayrıştırma işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Hurda akü içinden ayrıştırılan hurda parçaların her biri metal olarak değerlendirildiği için hurda akünün geri dönüşümü ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü kısıtlı metal madeninin geri dönüşümü çok kıymetlidir. Hurdacı Muhsin bünyesinde hurda metal alım satımları da yapılmakta olduğunu hatırlatmak isteriz. Elinizde bulunan her türlü hurda çeşitlerini Hurdacı Muhsin’e satarak hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayabilirsiniz. Sizler de hurda akülerinizi İzmir hurda sektöründe öncü firma olan Hurdacı Muhsin’e en avantajlı fiyatlarla satmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.