Hurda Radyatör Alan

Hurda Radyatör Alan Hurdacı

hurda radyatör alan

hurda radyatör alan

Radyatör motordan gelen ısıyı havaya aktarmaya yardımcı olan parçanın adıdır.  Genel anlamda ise radyatör çoğunlukla ısı değiştiricileri için kullanılan bir isimdir. Radyatörün içinde antifiriz ve su karışımı bulunmaktadır. Radyatörlerin kullanım alanı olarak otomotiv, bina ve elektronik sektörleri örnek olarak sayılabilmektedir. Otomotiv sektöründe, araçlarda kullanılan radyatör motorun aşırı ısınmasını önlemeye, motorun ısısını dengelemeye yardımcı olmaktadır. Binalarda kullanılan radyatör ise bir kazanda ısıtılmış suyu borulara vasıtasıyla ortama yayarak ısıtma amaçlı kullanılmaktadır. Elektronik alanında kullanılan radyatör ise yayınım elemanı görevi görmektedir. Yani radyatörler elektromanyetik enerjiyi yaymak için kullanılmaktadırlar. Ancak belli bir süre sonra, kullanıma bağlı olarak radyatörlerin ömürleri biter ve artık iş göremez hale gelirler. Bu süreçte atık, hurda radyatör malzemeleri ortaya çıkmaktadır. Buca hurdacılar sektörüne 25 yıldır hizmet Hurdacı Muhsin, jeneratör hurdası alan Karabağlar hurdacı firmasıdır.

Geri dönüşüm; daha temiz bir dünyada, hem çevre ve insan sağlığı için hem de ülke kalkınması için öncelikle yapılması gereken çok önemli bir işlemdir. Birçok geri dönüşümü sağlanan ürün gibi hurda radyatörler de üretildikleri malzeme açısından geri dönüşüm halkasında önemli bir yere sahiptir. Çünkü Hurda radyatörlerin geri dönüşümü sağlanarak daha az maliyet ve daha az enerji ile yeni ürünler üretilebilmektedir.

hurda radyatör alan hurdacı izmir buca

hurda radyatör alan hurdacı izmir buca

İzmir Buca’da hurda sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olduğumuz firmamız bünyesinde hurda radyatör alımı yapılmaktadır. Elinizdeki hurda radyatörleri değerlendirmek isterseniz bizimle irtibat kurabilirsiniz. Hurda radyatörlerinizi Hurdacı Muhsin güvencesiyle piyasa değerinde ve nakit olarak almaktayız. Hurda birçok üründe olduğu gibi hurda radyatörlerinizi de kendi araç ve ekipmanlarımız ile dilediğiniz yerden almaktayız. İzmir ve ilçelerindeki tüm adres noktalarından hurda radyatör alan firmamıza satarak geri dönüşüme ve bütçenize katkı sağlamak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bizlere 0232 265 42 54numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bize ulaşabileceğiniz 0532 468 90 11 hattımız da sizlere daima açık.