İzmir Konak Hurdacı

Konak Hurda Demir Alımı

İzmir Konak bölgesinde hizmet veren Hurdacı Muhsin 25 yıldır bölge halkının hurdacılık ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Hurdacı  sektörünün öncü firması İzmir’in her noktasında geri dönüşüm malzemesi alım satım işleri yapmaktadır. Dünya üzerinde en çok kullanılan madenimiz demirdir. Demir inşaat sektörü başta olmak üzere köprü, bisiklet zinciri, çatal bıçak gibi mutfak aletleri yapımında kullanılır. Demirin çok geniş bir kullanım alanı vardır. Hurdacı Muhsin olarak demir hurdalarınızın satın alma işlemini piyasa değerinde yerinde alıyoruz. İnşaat, sanayi ve fabrikalarda üretim fazlası ve üretim artığı demir hurdalarınızı düzenli olarak satmak için Muhsin hurda merkezine 0232 265 42 54 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Demir hurdalarınızı satmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Kendi araçlarımızla demir alım satım işini yerinde ve değerinde yapıyoruz. İzmir ili ve tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız demir başta olmak üzere, inşaat hurdası, bakır, metal, moloz bozum işleri, moloz hafriyat taşınması ve metal ayırma işlemlerini yapıyoruz. Demir hurdalarınızı satın aldıktan sonra topladığımız demir hurdaları tekrar kullanılmak üzere geri dönüşüm tesislerine gönderiyoruz. Böylece köşede atılı durumda olan demirler ülke ekonomisine kazandırılmaktadır. Köşede çürümeyi ve paslanmayı bekleyen demirlerinizi nakte çevirmek için hemen bizimle 0532 468 90 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Konak Hurda Beyaz Eşya Alımı

Hurdacı Muhsin İzmir Konak ilçesinde beyaz eşya hurdalarınızı yerinde ve değerinde almaya devam ediyor. Kullanmadığınız atıl durumda olan beyaz eşya hurdalarınızı nakit paraya çevirmek için Hurdacı Muhsin ile iletilime geçebilirsiniz. Evinizin bir köşesinde öyle yer kaplayıp çürümeye başlayacağına beyaz eşyalarınızı değerinde satıp nakit para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İzmir merkezli çalışan Hurdacı Muhsin İzmir’in bütün ilçelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Hurdacılık sektörüne 25 yıl önce giriş yapan Hurdacı Muhsin atıl durumda olan bütün hurdalarınızı gerçek değerinde alır. Hurdalarınızın resmini çekip Watsap kanalından göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Hangi marka olursa olsun tamiri mümkün olmayan beyaz eşyalarınızı hurdacı Muhsin’e satabilirsiniz. Sizden aldığımız beyaz eşyaları uygun parçalara ayırarak geri dönüşüme gönderilir. Geri dönüşüm tesislerinde işlenen maddeler çeşitli maddelere dönüştürülüp sanayi sektöründe kullanılır. Televizyon hurdaları, buzdolabı hurdaları, çamaşır makinesi hurdaları, bulaşık makinesi hurdaları, ankastre hurdaları, derin dondurucu hurdaları, fırın hurdalarını nakit paraya çevirmek için 0532 468 90 11 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.  Haftanın 7 günü 24 saat telefon başında tüm hurda işleriniz için aktif olarak çalışan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçip hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Watsap kanalından bizlere ulaşarak hurdalarınızın resmini çekip kilosunu söyleyerek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurdacılık konusunda ahlaklı ve dürüst bir çalışma ilkesine sahip olan Muhsin Hurdacılık her türlü hurdalarınızı yerinde ve değerinde almaya devam ediyor.

Konak Hurda Buzdolabı Alımı

Evlerin en önemli beyaz eşyalarından birisi buzdolaplarıdır. Buzdolabı motoru akovat motoru olarak bilinir. Buzdolabının en önemli parçası buzdolabı motorudur. Buzdolaplarının en pahalı parçası buzdolabı motorudur. Ekovat motorları randımanlı çalışmadığı zaman buzdolapları yeterince soğutmaz. Bu durumda bu motorun tamir edilmesi gerekir. Tamiri mümkün olmayan buzdolabı motorlarına hurda buzdolabı motoru denir. İzmir Konak hurda firması olarak 25 yıldır hurdacılık işi yapan Muhsin Hurdacılık buzdolabı motorları başta olmak üzere pek çok ürünü geri dönüşüme kazandırmaktadır. Deponuzda, evlerinizde ve iş yerlerinizde bulunan buzdolabı motorlarını bizi arayarak nakit paraya çevirebilirsiniz. Kendi hususi ticari araçlarımızla buzdolabı motorlarını adresinizden alıyoruz. İleri teknoloji araçlarla işinde uzman ekibimizle buzdolabı motoru başta olmak üzere birçok beyaz eşya parçalarını satın alıyoruz. Ödemelerinizi peşin olarak ürünü alır almaz yapmaktayız. Buzdolabı güncel hurda fiyatlarını sitemizden takip ederek öğrenebilirsiniz. Muhsin Hurda firması olarak çevre bakanlığı tarafından onaylı lisansa sahibiz. 25 yıldır hurda işi bizden soruluyor. Uzman bir ekiple İzmir ili ve bütün ilçelerin hurda işlerini yapıyoruz. Bize haftanın 7 günü 24 saat 0532 468 90 11 ve 0232 265 42 54 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Konak Hurdacı

Radyatörler motordan gelen ısıyı havaya aktarır. Isı değiştirici olarak kullanılan bir isimdir. İçinde antifriz ve su karşımı bulunur. Otomotiv sektörü başta olmak üzere bina ısı yalıtımında ve elektronik sanayisinde aktif olarak kullanılır. Motorun aşırı ısınmasını önler ve motor ısısını dengede tutar. Binalarda kullanılan radyatörler ısıtılmış su boruları aracılığı ile ortaya yayarak ortama ısı sağlar. Elektronik alanda kullanılan radyatörler yayılım görevi yapar. Elektromanyetik enerjiyi yaymak için kullanılır. Uzun süre kullanılan radyatörlerin ömrü biter ve iş görmez hale gelir. Atık duruma düşen radyatör malzemelerini ya çöpe atmalısınız ya da evin bir köşesinde ileride belki lazım olur diye bir köşede tutmalısınız. Evin bir köşesinde çürümeye mahkum edilen radyatörlerinizi Konak hurdacısı Hurdacı Muhsin’e satarak nakit paraya çevirebilirsiniz. 25 yıldır hurda sektöründe aktif rol oynayan Hurdacı Muhsin’e 0532 468 90 11 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinde ve değerinde satmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizden aldığımız hurda radyatörleri geri dönüşüme göndererek ülke ekonomisine büyük katkılar sunuyoruz. Köşede çürümeye yüz tutan çevreyi kirleten radyatörleri gerekli geri dönüşüm merkezlerine göndererek daha temiz bir çevre için canla başla mücadele ediyoruz.

Önceki İçerikİzmir Alsancak’ta Hurdacı
Sonraki İçerikBayraklı Hurdacı Firması