Karabağlar Hurdacı

karabağlar hurdacı
karabağlar hurdacı

Karabağlar’da Hurdacı

Hurdacı Muhsin olarak İzmir Karabağlar ilçesinde hurda alım satım hizmeti vermeye devam ediyoruz. Çeyrek asırdır hurdacılık sektörüne hurdacı olarak nefes veren firmamız hurdalarınızı yerinde değerinde alır. Zahmetsiz hurda satım işi yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir firma olarak müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz. hurdacı ihtiyacınız için bizimle mutlaka iletişime geçiniz ve bilgi alınız.

Karabağlar Hurda Plastik Alımı

Plastik doğada kendiliğinden bulunmaz. Bazı kimyasal yöntemlerle elementlerin belli bir ısı ve basınç ortamında işlenmesiyle üretilir. Plastiğin hammaddesi petroldür. Plastiklerin yapısı hafif olup oldukça ekonomiktir. Plastikler günlük hayatta çok yaygın olarak kullanılır. Mutfakta bulunan kaplar, bebek biberonları, oyuncaklar, yoğurt ketçap ve mayonez kapları, çöp kovaları, bidon yapımı gibi birçok alanda plastikler kullanılır. Her yıl tonlarca üretilen plastikler doğaya atıldıktan sonra yok olması 400-500 yılı alır. Kullanılmayan plastiklerin mutlaka geri dönüşüme gönderilmesi gerekir. Doğaya atılan plastikler doğal yapıyı bozar. Geri dönüşüme gönderilmeyen plastikler hem doğaya hem de insan sağlığına zarar verir. İzmir Karabağlar hurdacı firması olarak plastik hurdalarınızı yerinde değerinde alarak hem size ekonomik kazanç sağlıyor hem de doğanın korunmasına katkı sağlıyoruz.

Karabağlar hurdacı firması olarak geri dönüşüme kazandırılan plastiklerin belli bir aşamadan geçerek tekrar kullanıma hazır hale gelmesi için aracı rolü oynamaktayız. Ülke ekonomisine ve çevrenin korunmasına büyük katkılar sunuyoruz. Plastikleri renk ve malzeme türüne göre ayrıştırıyoruz. Ayrıştırma işleminden sonra hurda plastikleri gruplandırıp plastik hurdaları aynı boyutta olacak şekilde makineler ile parçalanır. Kirlenen hurdaların temizlenmesi için özel plastik yıkama işleminden sonra plastikler kurulanır. Standart parçalara ayrılan ve temizlenen plastik hurdalar özel makinelerde eritilip gerekli şekiller verilerek piyasaya yeni plastik ürünler sunulur.

Karabağlar hurdacısı olarak çevre sağlığına önem veriyoruz. Dünyanın korunmasında geri dönüşümün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Doğada uzun süre kaybolmayan plastik ürünlerin toplanıp geri dönüşüme gönderilmesinde büyük görevler üstleniyoruz. Hurdacı Muhsin’in bir şubesi olan Karabağlar hurdacısı evlerinizde, işyerlerinde ve fabrikalarda biriktirdiğiniz hurdaları yerinde değerinde satın alarak hem size hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sunmaktadır.

Karabağlar’da Kalın Alüminyum Alımı Hurdacı

Karabağlar hurdacı olarak kalın alüminyum alım işi yapmaktayız. Özellikle sanayi sektöründe demirden sonra en çok kullanılan ikinci madenimiz alüminyumdur. Dünya genelinde zengin rezerve sahip olan alüminyumlar hayatta birçok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Deniz suyuna ve korozyona karşı oldukça dayanıklı alüminyumlara kalın alüminyum denir. Halk arasında sert alüminyum olarak bilinen kalın alüminyumun çok yüksek çekim mukavemeti vardır. Alüminyumlar doğada saf element halinde bulunmaz. Doğada bileşikler halinde bulunur. Saf alüminyum gümüş ve beyaz renkli olup oldukça parlak bir metaldir. Hava ile temas eden alüminyum oksitlenir. Alüminyum sert ve dayanıklı yapıya sahiptir. İşlenen ve dövülen alüminyumlar cila ve boya yapılarak değişlik renk ve görünüme sahip olabilir. Yalıtkan yapımında, bujilerde ve alüminyum araç gereçler yapımında kullanılır. Alüminyumlar taşımacılık alanında, motor aksamında, ağır sanayide, seramik, porselen ve çimento yapımında kullanılır.

Karabağlar Hurda Kâğıt Alan Hurdacı

Kullanılmayacak duruma gelen her türlü kâğıt, mukavva, ambalaj ve karton çeşitleri hurda kağıt olarak adlandırılır. Matbaalarda basılan gazete, kitap ve dergiler de hurda kâğıt kapsamına girer. Karabağlar hurda firması olarak hurda kâğıtlarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Tek kullanımlık olan ve hijyen amaçlı tasarlanan kağıtlar hurda kağıt kapsamına girmez. Emici kâğıtlar da hurda kâğıt olarak kabul edilmez. Hurdacı Muhsin olarak doğadaki kâğıtların geri dönüşüme kazandırılmasında çok önemli görevler üstleniyoruz. Hurdacı Muhsin olarak ülkeye ve doğaya hurda kağıtları kazandırıyoruz. Karabağlar hurdacısı olarak doğadaki canlılara ve insanlara yaşanabilir bir dünya bırakmak için canla başla çalışıyoruz. Birçok malzemenin geri dönüşüme kazandırılmasında aktif rol oynuyoruz. Bizimle iletişime geçerek hurda kağıtlarınızı değerinde satabilirsiniz. Uzman ekibimiz kilosu ne olursa olsun kağıtlarınızı yerinde alır ve değerinde ödeme yapar.

hurda kağıt
hurda kağıt

Hurdacı Muhsin olarak Karabağlar hurdacıları içinde önemli bir yere sahibiz. 25 yıldır hurdacılık hizmetini kusursuz veren firmamız hurda konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Değeri ve kilosu ne olursa olsun hurda kalın alüminyumlarınızı yerinde değerinde alıyoruz. Hurdacılık faaliyetine hız kesmeden devam eden firmamızın hizmet alanları şunlardır:

 1. Hurda kablo alımı
 2. Hurda akü alımı
 3. Hurda piston alımı
 4. Hurda teneke kutu alımı
 5. Hurda radyatör alımı
 6. Hurda buzdolabı motor alımı
 7. Hurda beyaz eşya alımı
 8. Hurda demir alımı
 9. Hurda çelik alımı
 10. Hurda klima alımı
 11. Hurda jeneratör alımı
 12. Hurda alüminyum jant alımı
 13. Hurda alüminyum tabela alımı
 14. Hurda alüminyum tel alımı
 15. Hurda profil malzeme alımı
 16. Tesisat hurdası alımı
 17. Soyma bakır alımı
 18. Hurda plastik alımı
 19. Hurda kâğıt alımı
 20. Hurda plastik alımı
 21. Hurda pet şişe alımı
 22. Sarı hurda alımı
 23. Hurda krom alımı
 24. Hurda su motoru alımı
 25. Hurda kalın alüminyum alımı

Hurdacı Muhsin bünyesinde hizmet veren Karabağlar hurda merkezine ulaşmak için bizleri 0232 265 42 54 sabit numaradan 0532 468 90 11 numaralı cep telefonlarından ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikTürkiye’de Geri Dönüşüm
Sonraki İçerikGaziemir Hurdacı